Uzmanlarımız

WhatsApp Image 2021-01-13 at 14.32.32

Uzman 1

Doç. Dr. Adem Balıkcı
Psikiyatrist (Yetişkin)
  • Gmailbalikciadem@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2022-06-24 at 21.04.11

Uzman 2

Murat Erol
Uzman Psikolojik Danışman (Yetişkin)
  • Gmailerolmurat@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Klinik Psikolog (Çocuk, Ergen ve Yetişkin)
  • Gmailuzman3@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikolog (Yetişkin)
  • Gmailuzman4@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikiyatrist (Yetişkin)
  • Gmailuzman5@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikiyatrist (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailuzman6@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Uzman Psikolog (Çocuk ve Ergen)
akinucok

Uzman 8

Dr. Akın Üçok
Psikolojik Danışman (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailucokakin@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Uzman Psikolog (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailuzman9@psychologicaldevelopmentinstitute.com
oguzhana

Uzman 10

Doç. Dr. Oğuzhan Öz
Nörolog
  • Gmailozoguzhan@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Nörolog
  • Gmailuzman11@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Nörolog
  • Gmailuzman12@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Nörolog
a
Nörolog
  • Gmailuzman14@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikolojik Danışman (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailuzman15@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2021-04-18 at 12.21.38

Uzman 16

Sinan Başaran
Psikolojik Danışman (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailbasaransinan@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Klinik Psikolog (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailuzman17@psychologicaldevelopmentinstitute.com

Uzman 18

Hasan Doğan
Psikolog (Yetişkin)
  • Gmaildoganhasan@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2022-06-24 at 20.48.03

Uzman 19

Sümeyye Özen Say
Psikolog (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailozensumeyye@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikolog (Yetişkin)
  • Gmailuzman20@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikiyatrist (Yetişkin)
  • Gmailuzman21@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Klinik Psikolog (Yetişkin)
  • Gmailuzman22@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikolog (Yetişkin)
  • Gmailuzman23@psychologicaldevelopmentinstitute.com
aa

Uzman 24

Dr. Hasan Uğur
Uzman Psikolojik Danışman (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailugurhasan@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Uzman Psikolojik Danışman (Yetişkin)
  • Gmailuzman25@psychologicaldevelopmentinstitute.com
b

Uzman 26

Yasin Göker
Uzman Psikolojik Danışman (Yetişkin)
  • Gmailgokeryasin@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Klinik Psikolog (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailuzman27@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikolog (Yetişkin)
  • Gmailuzman28@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikolojik Danışman (Yetişkin)
  • Gmailuzman29@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikolog (Çocuk ve Ergen)
  • Gmailuzman30@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psikolojik Danışman (Yetişkin)
  • Gmailuzman31@psychologicaldevelopmentinstitute.com

Teknik Uzmanlarımız

IMG_0822

Bilişim Uzmanı 1

Ethem Say
  • Gmailsayethem@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
  • Gmailıtexpert2@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2021-06-18 at 22.48.07

Sosyal Medya Uzmanı

Ahmet Doğan
  • Gmaildoganahmet@psychologicaldevelopmentinstitute.com

Tercümanlarımız

b

Tercüman 1

Akif Yücesoy
Türkçe (Ana Dil), İngilizce, Norveççe
  • Gmailyucesoyakif@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2021-01-16 at 13.05.54

Tercüman 2

Umut Önder
Türkçe (Ana Dil), İngilizce, Norveççe
  • Gmailonderumut@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a

Tercüman 3

Büşra Betül Karagöz
Türkçe (Ana Dil), İngilizce, Norveççe
  • Gmailkaragozbusrab@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2022-04-05 at 04.47.03

Tercüman 4

Kenan Karagöz
Türkçe (Ana Dil), İngilizce, Norveççe
  • Gmailkaragozkenan@psychologicaldevelopmentinstitute.com