Eksperter

WhatsApp Image 2021-01-13 at 14.32.32

Ekspert 1

Adem Balikci
Psykiater (Voksen)
  • Gmailbalikciadem@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2022-06-24 at 21.04.11

Ekspert 2

Murat Erol
Ekspert Psykologisk Rådgiver (Voksen)
  • Gmailerolmurat@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Klinisk Psykolog (Barn, Ungdom og Voksen)
  • Gmailuzman3@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykolog (Voksen)
  • Gmailuzman4@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykiater (Voksen)
  • Gmailuzman5@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykiater (Barn og Ungdom)
  • Gmailuzman6@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Ekspertpsykolog (Barn og Ungdom)
akinucok

Ekspert 8

Akin Ucok
Psykologisk Rådgiver (Barn og Ungdom)
  • Gmailucokakin@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Ekspertpsykolog (Barn og Ungdom)
  • Gmailuzman9@psychologicaldevelopmentinstitute.com
oguzhana

Ekspert 10

Oguzhan Oz
Nevrolog
  • Gmailozoguzhan@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Nevrolog
  • Gmailuzman11@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Nevrolog
  • Gmailuzman12@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Nevrolog
  • Gmailuzman13@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Nevrolog
  • Gmailuzman14@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykologisk Rådgiver (Barn og Ungdom)
  • Gmailuzman15@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2021-04-18 at 12.21.38

Ekspert 16

Sinan Basaran
Psykologisk Rådgiver (Barn og Ungdom)
  • Gmailbasaransinan@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Klinisk Psykolog (Barn og Ungdom)
  • Gmailuzman17@psychologicaldevelopmentinstitute.com

Ekspert 18

Hasan Dogan
Psykolog (Voksen)
  • Gmaildoganhasan@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2022-06-24 at 20.48.03

Ekspert 19

Sumeyye Ozen Say
Psykolog (Barn og Ungdom)
  • Gmailozensumeyye@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykolog (Voksen)
  • Gmailuzman20@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykiater (Voksen)
  • Gmailuzman21@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Klinisk Psykolog (Voksen)
  • Gmailuzman22@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykolog (Voksen)
  • Gmailuzman23@psychologicaldevelopmentinstitute.com
aa

Ekspert 24

Hasan Ugur
Ekspert Psykologisk Rådgiver (Barn og Ungdom)
  • Gmailugurhasan@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykologisk Rådgiver (Voksen)
  • Gmailuzman25@psychologicaldevelopmentinstitute.com
b

Ekspert 26

Yasin Goker
Psykologisk Rådgiver (Voksen)
  • Gmailgokeryasin@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Klinisk Psykolog (Barn og Ungdom)
  • Gmailuzman27@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykolog (Voksen)
  • Gmailuzman28@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykologisk Rådgiver (Voksen)
  • Gmailuzman29@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykolog (Barn og Ungdom)
  • Gmailuzman30@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
Psykologisk Rådgiver (Voksen)
  • Gmailuzman31@psychologicaldevelopmentinstitute.com

Technical Experts

IMG_0822

IT Ekspert 1

Ethem Say
  • Gmailsayethem@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a
  • Gmailitexpert@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2021-06-18 at 22.48.07
  • Gmaildoganahmet@psychologicaldevelopmentinstitute.com

Oversettere

b

Oversetter 1

Akif Yucesoy
Tyrkisk (Morsmål), Engelsk, Norsk
  • Gmailyucesoyakif@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2021-01-16 at 13.05.54

Oversettere 2

Umut Onder
Tyrkisk (Morsmål), Engelsk, Norsk
  • Gmailonderumut@psychologicaldevelopmentinstitute.com
a

Oversettere 3

Busra Betul Karagoz
Tyrkisk (Morsmål), Engelsk, Norsk
  • Gmailkaragozbusrab@psychologicaldevelopmentinstitute.com
WhatsApp Image 2022-04-05 at 04.47.03

Oversetter 4

Kenan Karagoz
Tyrkisk (Morsmål), Engelsk, Norsk
  • Gmailkaragozkenan@psychologicaldevelopmentinstitute.com